راهنمای خرید بهترین هندزفری نامرئی

در عصر تکنولوژی های پیشرفته هر روز دستگاه جدیدی با قابلیت های شگفت انگیز طراحی و ساخته می شود. از این دستگاه های الکترونیکی پیشرفته هندزفری های نامرئی را می توان نام برد. هندزفری های نامرئی در ابتدا برای مقاصد امنیتی و جاسوسی ساخته شدند و به تدریج کاربردهای دیگری پیدا کردند!

فروشگاه اسپای سین SpySeen به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی هندزفری های نامرئی انواع هندزفری ‌نامرئی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می ‌کند. در این مطلب به ارائه اطلاعات لازم در مورد راهنمای خرید راهنمای خرید بهترین هندزفری نامرئی می ‌پردازیم. اگر قصد خرید انواع هندزفری های نامرئی را دارید برای مشاوره رایگان از طریق شماره تلفن مستقیم 09900565946 با ما تماس بگیرید. علاوه بر آن مطالعه این متن کوتاه و مفید را از دست ندهید.

بهترین هندزفری های نامرئی کدام اند؟

این روزها سایت ها و فروشگاه های زیادی هندزفری های نامرئی را به فروش می رسانند. حتماً تا به حال عباراتی مانند هندزفری نامرئی در کنکور نی نی سایت، هندزفری نامرئی ویزا کارت دیجی کالا، هندزفری نامرئی دیوار، اسمارت سکرت هندزفری نامرئی و خرید هندزفری نامرئی در شیراز و تهران را در گوگل جستجو کرده اید. اما اگر به دنبال خرید هندزفری نامرئی باکیفیت بالا، قیمت مناسب و تضمین اصل بودن کالا هستید به سایت فروشگاه اسپای سین www.spyseen.com مراجعه کنید. در این فروشگاه بهترین هندزفری های نامرئی عرضه می شوند که عبارت اند از:

 • هندزفری نامرئی گردنبندی
 • هندزفری نامرئی vip کارت پیشرفته
 • هندزفری نامرئی پاک کنی
 • هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور
 • هندزفری نامرئی داخل کفش
 • هندزفری نامرئی بیت کارت

هندزفری نامرئی گردنبندی

هندزفری نامرئی گردنبندی از بهترین نوع هندزفری ها برای دریافت نمره بالا در آزمون ها و امتحانات مدرسه و دانشگاه است. دارا بودن دوام باتری تا 6 ساعت و طراحی کوچک و  گردنبند مانند و بدون کلید پخش صدا این هندزفری را به بهترین هندزفری نامرئی برای جلسه های امتحان تبدیل کرده است.

هندزفری نامرئی vip کارت پیشرفته

هندزفری نامرئی vip کارت پیشرفته از بهترین نوع هندزفری نامرئی با طراحی منحصربه فرد و حرفه ای دارای آنتن دهی بسیار قوی می باشد. این نوع هندزفری با میکروفون قدرتمند و پشتیبانی از همه اپراتورهای ایران، دارای بلوتوث برای برقراری ارتباط خودکار و گوش دادن به موزیک است.

هندزفری نامرئی پاک کنی

هندزفری نامرئی پاک کنی با طراحی بسیار هنرمندانه و بدون هیچ گونه شک و تردیدی از طرف دیگران و غیرقابل تشخیص به عنوان یک وسیله برای تقلب! می تواند در آزمون ها و جلسه های امتحان به شما کمک کند. گرچه این نوع هندزفری دارای ویژگی های فراوان و منحصربه فرد است ولی با دارا بودن شارژ پایین و همچنین کیفیت نه چندان بالا در رده هندزفری های ضعیف محسوب می شود.

هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور

هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور به عنوان یک دستگاه مستقل و بدون نیاز به گوشی موبایل یا دستگاه رابط دیگری امکان برقراری ارتباط را دارد. از ویژگی های مهم هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور می توان به دارا بودن سیستم بلوتوث نسخه 4، دارا بودن یک درگاه سیم کارت، دارای هندزفری سمعکی و دارای کیفیت بالای صدا اشاره کرد. علی رغم همه این فواید هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور دارای شارژ پایین و کیفیت ضعیف می باشد.

هندزفری نامرئی داخل کفش

از بهترین نوع هندزفری نامرئی در کنکور هندزفری نامرئی داخل کفش را می توان نام برد. نکته مهم برای استفاده از این هندزفری نامرئی در کنکور و آزمون های زبان و یا امتحانات مدرسه و دانشگاه غیرقابل ردیابی و تشخیص این دستگاه است. بیشتر دستگاه های تفتیش بدنی و ردیاب ها فقط تا مچ پاها را بررسی می کنند و از این محدوده پایین تر نمی روند. به همین دلیل است که هندزفری نامرئی داخل کفش بهترین هندزفری برای جلسه های امتحان محسوب می شود. این نوع هندزفری با استفاده از سیم کارت کار می کند و در مقایسه با دیگر انواع هندزفری های نامرئی دارای کیفیت بالاتری است.

هندزفری نامرئی بیت کارت

هندزفری نامرئی بیت کارت bit card از جدیدترین نوع هندزفری های نامرئی است که از لحاظ کیفیت کالا در رده بالایی است، زیرا به دلیل جدید بودن هنوز مدل تقلبی و فیک آن در بازار وجود ندارد. مدت زمان دوام باتری هندزفری نامرئی بیت کارت در حدود 5 ساعت می باشد که از جمله بهترین هندزفری نامرئی برای تقلب در امتحانات محسوب می شود. نقطه ضعف این هندزفری نامرئی شارژ پایین و کیفیت نه چندان بالای آن در مقایسه با دیگر انواع هندزفری های نامرئی است.

نکات مهم برای خرید بهترین هندزفری نامرئی

برای خرید انواع و اقسام هندزفری های نامرئی توجه به موارد زیر می تواند خیال شما را از بابت تهیه یک دستگاه سالم و با کارکرد درست راحت کند:

جنس هندزفری نامرئی

جنس هندزفری نامرئی باید به گونه ای باشد که با گذاشتن در کانال گوش احساس ناراحتی نکنید و یا اینکه در گوش گیر نکند. وجود نخ نامرئی برای خارج کردن هندزفری از کانال گوش الزامی است.

قیمت هندزفری نامرئی

قیمت هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور، هندزفری نامرئی دیجی کالا، هندزفری نامرئی پاک کنی، هندزفری نامرئی دیوار، اسمارت سکرت هندزفری نامرئی و دیگر انواع هندزفری در فروشگاه های اینترنتی بر اساس امکانات و قابلیت های آن ها متفاوت است. اما اگر به دنبال هندزفری نامرئی با امکانات و قابلیت های منحصربه فرد مانند تنظیمات راحت، کیفیت عالی صدا، میکروفون قوی با ارائه تضمین کیفیت کالا هستید، فروشگاه اسپای سین بهترین گزینه ممکن است.

اندازه هندزفری نامرئی

کم حجم و کوچک بودن هندزفری نامرئی به دلیل حمل آسان، نصب راحت و استفاده در فعالیت های مختلف مانند ورزش، پیاده روی و یا جلسه های کاری است.

کیفیت صدای هندزفری نامرئی

وجود میکروفون قوی در بیشتر هندزفری های نامرئی موجب شده است تا صداهای دریافتی دارای کیفیت بالایی باشند. گرچه به دلیل کوچکی اندازه به کیفیت بسیار بالای صدای آن توجه کمی شده است.

طراحی هندزفری نامرئی

بهترین هندزفری نامرئی به گونه ای طراحی شده تا با قرارگیری در کانال گوش قابل مشاهده نباشد. عدم وجود سیم نیز موجب شده است تا بدون مشکل باز کردن گره های سیم هندزفری بتوانید از مکالمه خود لذت ببرید.

کاربردهای بهترین هندزفری نامرئی

برخی از مهم ترین کاربردهای بهترین هندزفری های نامرئی عبارت است از:

 • به منظور برقراری ارتباط و مکالمه مخفیانه با دیگران بدون اینکه توجهی را جلب کند.
 • برای گوش دادن به موسیقی یا مکالمه در حین پیاده روی و ورزش کاربرد دارد.
 • به منظور دریافت نمره بالا در آزمون های پذیرش دانشگاه، امتحانات مدرسه و دانشگاه بدون اینکه قابل تشخیص باشد.
 •  برای دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا تز دکترا بدون اینکه نگران فراموش کردن مطالب باشید.
 • دریافت رتبه برتر در کنکور و یا موفقیت در آزمون های تافل TOEFL و آیلتس ILETS، آزمون PTE و دیگر آزمون های بین المللی بدون اینکه قابل ردیابی باشد.
 • برای اجرای تئاتر و یا دیالوگ های فیلم ها در سر صحنه فیلمبرداری بدون استرس از فراموش کردن دیالوگ ها کاربرد فراوانی دارد.
 • برای موفقیت در مصاحبه های کاری و داشتن اعتمادبه نفس بالا برای این قبیل مصاحبه ها استفاده می شود.
 • به منظور ایجاد هماهنگی بین افراد مختلف در مراسم جشن و یا رویدادهای مختلف بدون اینکه نیاز باشد در همه جا حضور داشته باشید.
 • برای گوش دادن به موسیقی در حین ورزش، پیاده روی و یا انجام کارهای روزانه

ذکر این نکته ضروری است که فروشگاه اسپای سین وظیفه عرضه و فروش این وسایل الکترونیکی و هندزفری های پیشرفته را به عهده دارد و مسئولیت استفاده نابجا، نادرست و غیرقانونی فقط متوجه خریداران است.

سخن آخر

در این متن خلاصه به ارائه اطلاعات لازم در مورد راهنمای خرید بهترین هندزفری نامرئی پرداختیم. اگر قصد خرید انواع هندزفری نامرئی را دارید، می توانید به سایت فروشگاه اسپای سین www.spyseen.com مراجعه کنید.

در این فروشگاه انواع هندزفری دورگردنی، هندزفری بدون کارت نامرئی، هندزفری نامرئی مدل vip کارت، هندزفری نامرئی مدل وی ای پی کارت اورجینال، هندزفری نامرئی vip کارت پیشرفته، هندزفری نامرئی ویزا کارت پیشرفته، دوربین بدون سیم فلتی متن خوان، هندزفری و موبایل مخفی عرضه می‌شود.

علاوه بر این انواع هندزفری نامرئی طرح پاک کن، هندزفری نامرئی پاک کنی، هندزفری نامرئی کفش، هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور، هندزفری نامرئی بیت کارت، هندزفری کوچک داخل گوش، هندزفری نامرئی تکی و انواع هندزفری نامرئی مینی کارت در این فروشگاه به فروش می رسد. ذکر این نکته ضروری است که فروشگاه اسپای سین فقط وظیفۀ فروش و عرضه این کالاها را به عهده دارد و مسئولیت کاربرد نامناسب این وسایل و کالاها فقط متوجه خریداران است.

سوالات متداول

 1. بهترین هندزفری نامرئی در کنکور کدام است؟
  هندزفری نامرئی داخل کفش، زیرا در کنکور و آزمون های زبان و یا امتحانات مدرسه و دانشگاه غیرقابل ردیابی و تشخیص است. بیشتر دستگاه های تفتیش بدنی و ردیاب ها فقط تا مچ پاها را بررسی می کنند و از این محدوده پایین تر نمی روند.
 2. آیا هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور دارای کیفیت بالایی است؟
  علی رغم همه مزایا و فواید هندزفری نامرئی خودکار سیم کارت خور دارای شارژ پایین و کیفیت ضعیف می باشد.
 3. دلایل برتری هندزفری نامرئی گردنبندی به دیگر هندزفری های نامرئی چیست؟
  دارا بودن دوام باتری تا 6 ساعت و طراحی کوچک و همانند یک گردنبند و بدون کلید پخش صدا از مزایای مهم این هندزفری نامرئی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید