ما متولدین دهۀ 50 و 60 وقتی برای امتحان های مدرسه خودمان را آماده می کردیم با اینکه همه تلاش خودمان را کرده بودیم و به قول معروف کل کتاب و جزوه ها را از بَر بودیم ولی هنوز اضطراب داشتیم که نکند نمره خوبی نگیریم. برای همین بعضی اوقات دست به دامن یادداشت های کوچکی از مطالب مهم و سخت کتاب ها می شدیم و آن ها را توی لباس یا صندلی کلاس جاگذاری می کردیم تا به اصطلاح تقلب کنیم.

امروزه تکنولوژی های پیشرفته نمره گرفتن از هر درس و آزمون را برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار راحت کرده است. این تکنولوژی ها علاوه بر ساده کردن خیلی از کارهای سخت گذشته راهی را برای کسب نمره بالا در آزمون های مختلف باز کرده است.

محصولات و کالاهای دوربین دار و شنوددار امروزه نه تنها نگرانی های ما از بابت امنیت خانه و محل کار در غیاب مان را کم تر کرده اند بلکه کمک می کنند تا به خوبی از پسِ آزمون های مدرسه و دانشگاه برآییم.

از سال 1395 شروع شد!

ایده عرضه و فروش هندزفری های نامرئی، دوربین بدون سیم مخفی و دیگر کالاهای شنود مخفی و نامرئی به ذهن کارکنان فروشگاه اسپای سین www.spyseen.com خطور کرد که امیدواریم به یک پدیده مهم برای همه شما تبدیل شود. از ابتدای این کار تاکنون لبخند رضایت شما و پیام های تشکرتان بهترین انگیزه برای ادامه این تجارت بوده است. این فروشگاه با ارائه انواع کالاهای دوربین دار و شنود هم راستا با آخرین تکنولوژی های روز جهان تلاش می کند تا هم جهت با اهداف نهایی خود گام بردارد.

فروشگاه ما

فروشگاه اسپای سین به عنوان تخصصی ترین مرکز فروش انواع هندزفری نامرئی، هندزفری نامرئی ویزاکارت و انواع دوربین ریز مخفی در ایران کالاهای تخصصی در این حوزه را ارائه می دهد. از ویژگی های مهم این فروشگاه عرضه انواع هندزفری نامرئی و دوربین مخفی اورجینال با قطعات اصلی و تضمین کیفیت کالاست.

همه کالاهای فوق سّری این فروشگاه از کانال های قانونی وارد کشور شده اند و دارای کد فعال سازی و رجیستری در سامانه همتا می باشند. فروشگاه اسپای سین با تقویت و ارتقا باتری های هندزفری های نامرئی مدت زمان شارژ و استفاده از این محصولات را افزایش داده است که با نام ویزا کارت ارتقا یافته و یا وی آی پی VIP ارتقا یافته به فروش می رسد.

اگر نیاز به مشاوره رایگان برای خرید کالاهای ما دارید، می توانید از طریق شماره تلفن مستقیم 09900565946 با ما تماس بگیرید و یا در بخش چت آنلاین سایت، پیج اینستاگرام و یا کانال تلگرامی ما پیام های خود را ارسال کنید.

رمز موفقیت ما

رمز موفقیت مجموعه فروشگاه اسپای سین در این مدت کوتاه عرضه و فروش هندزفری نامرئی و دوربین فلتی و دیگر کالاهای مشابه، قیمت مناسب در مقایسه با دیگر فروشگاه ها، تضمین کیفیت کالا و البته روال قانونی ورود این کالاها به کشور می باشد.

کاربرد کالاهای ما

کالاهای عرضه شده در فروشگاه ما کاربردهای مختلف و البته مفیدی دارند. برخی از مهم ترین کاربردهای رایج کالاهای فروشگاه اسپای سین عبارت است از:

 • کمک به کسب نمره بالا در آزمون های پذیرش دانشگاه و کنکور (هندزفری نامرئی)
 • کمک به کسب نمره در دفاعیه پایان نامه کارشناسی ارشد و تز دکترا (هندزفری نامرئی)
 • کمک به کسب نمره بالا در امتحان های مدرسه (هندزفری نامرئی)
 • کمک به پذیرش راحت در مصاحبه های کاری (هندزفری نامرئی)
 • نظارت بر محل کار، خانه و فروشگاه در زمانی که در این محل ها حضور ندارید (دوربین مخفی بدون سیم)
 • کنترل شرایط خانه و رفتار پرستار با فرزندتان و یا پدر و مادر سالمندتان در هنگام عدم حضور در خانه (دوربین مخفی بدون سیم)
 • کنترل و نظارت بر رفتار نوجوانان و جوانان و اطلاع از افرادی که با آن ها معاشرت می کنند (دوربین مخفی بدون سیم)
 • نیاز به اثبات حقانیت در یک محکمه قضایی و ضبط مکالمات (دستگاه شنود مخفی)

ارائه متنوع ترین هندزفری های نامرئی

در حال حاضر هندزفری های نامرئی در اندازه های بسیار کوچک و ریز کاربردهای زیادی در میان قشر جوان دارد. از آن جا که این هندزفری نامرئی به راحتی در سوراخ گوش جا می شوند، بدون جلب توجه می توانید به راحتی صدای مورد نظر را از منابع مختلف دریافت کنید.

هندزفری نامرئی فروشگاه اسپای سین به دلیل وجود میکروفون قدرتمند و باتری ارتقا یافته دارای شارژ طولانی مدت است و صدا را با کمترین نویز دریافت می کند.

محصولات ما

از متنوع ترین هندزفری های ارائه شده در فروشگاه اسپای سین می توان هندزفری نامرئی گردنبندی، هندزفری بدون کارت نامرئی، هندزفری نامرئی مدل ویزا کارت اورجینال، هندزفری نامرئی ویزا کارت پیشرفته، هندزفری نامرئی VIP کارت پیشرفته را نام برد.

علاوه بر این انواع دستگاه های شنود مخفی، دوربین های مخفی و کالاهای دیگری نیز در این فروشگاه عرضه می شود که به راحتی بر روی هر وسیله دیگری تعبیه می شوند و می توان مخفیانه از آن ها استفاده کرد.

در این فروشگاه دوربین ریز فلتی متن خوان با کیفیت بالا به همراه ویدئو آموزشی به زبان فارسی نیز به فروش می رسد. علاوه بر این انواع هندزفری نامرئی همانند هندزفری نامرئی ویزا کارتی و VIP CARD و دوربین بدون سیم فلتی متن خوان برای انتقال متن از فاصله طولانی و همچنین باتری های ارتقا یافته هنرزفری نامرئی اصل نیز عرضه می شود.

به منظور مشاهده تصاویر این کالاهای فوق سّری به سایت ما www.spyseen.com مراجعه کنید.

ماموریت اسپای سین

ماموریت ما در ارائه بهترین هندزفری نامرئی و دوربین بدون سیم فلتی و دستگاه های شنود مخفی کمک به حفظ امنیت شما و تجربه یک خرید رضایت بخش است. فروشگاه اسپای سین همه تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات در راستای فروش کالاهای مدرن با آخرین تکنولوژی روز دنیا به کار می بندد و با افتخار خدمات زیر را ارائه می دهد:

 • ارسال همه کالاها در کوتاه ترین زمان ممکن
 • امکان پرداخت با تتر و انواع ارزهای دیجیتال
 • مشاوره رایگان تلفنی برای انتخاب کالای مورد نیاز
 • تضمین کیفیت کالا همراه با قطعات اصلی
 • مناسب ترین قیمت بازار در مقایسه با دیگر فروشگاه ها